bolak

Jak dneska vypadá denní režim ve školce?

Vy co máte malý děcka, zeptejte se jich za mě.
Uvažuju že bych začal zase chodit…
Doplňuji:
Tak že by se mi někdo zeptal?.....

Tak jak to tam chodí? Malujou se vobrázky každý ráno? Maj povoleno chodit bez ptaní na hajzlík? Dívaj se na kuřátka po snídani jako my? Je povinnost dát si po obědě šlofíka? Maj tam nějaký nový západní hračky nebo hradem nazývají karton od lednice, místo autodráhy staví věž z dřevěných kostek a když venku prší tak běhaj v kruhu nebo musej jít spát jako to bylo za nás?

Jedu, jedu!!!

Odpovědi
Děda Louda

Votrava! Dneska máme studijní volno, je sobota.

Efchen

obrázky se mohou malovat kdykoliv ve volném čase + hromadně všichni na dané téma několikrát týdně,když chtějí na záchod-ohlásí to,po obědě (pokud nejdeš „po o“) si chodí lehat všichni,když ale neusneš a jen se díváš na strop,tvůj problém,za to nikdo hlavu neuthne. V každé slušné školce je i spousta kvalitních hraček a celkově v dnešní době jsou školky dobře vybavené a připravené na všechny problémy.

Damiana

Radši si to ještě rozmysli…
http://www.aha­online.cz/cla­nek/musite-vedet/65314/malo-mist-ve-skolkach-romske-deti-budou-mit-prednost.html

Michal Kole

Většina školek má na internetu svůj denní režim.

bolak

Michal Kole: nevěř všemu co se píše na internetu (a já taky nebudu;) )