petra15

Jak dlouhý je zimní spánek jezku ?

Nás jezek do ted spal, a to i v tom nejvetsím horku pred pár dny, a dnes vedla z jeho zimoviste malá cesticka a listí z okolí zmizelo…(velká radost)…Je to normální, ze jezci tak dlouho spí ?

Nejlepší odpověď
Drap

Podle počasí a tělesné kondice. Zřejmě byl dobře zazimován. Je to normální

gagaga

ja " naseho " videla pit z jezirka uz vic jak pred mesicem
dokonce byl tak malej, ze jsem si nebyla jista, jestli to uz je mimino, nebo je ten starej a vyhublej po zime :)
dala jsem mu tam jablicko, ale ani se ho nedotkl
a ja mam takovou tu nocni kameru co nataci a foti ( bydlim v lese ) .., tak jsem ji tam hned k tomu jezirku dala , abych jezecka po dlouhe dobe v noci videla, co tam vyvadi ..a rano pres 100 snimku !!!!.. ( ale byly to ty rybky z jezezirka :)) .. fotak totiz sepne pri kazdem pohybu :)
to me ale s moji inteligenci nenapadlo :)

  • iv-

anonym

Ježek jablka nežere, pouze v malém množství jako doplněk jiné pestré stravy. Ježkům se dá podávat bez problémů kočičí průmyslově vyráběné krmivo,tj. kvalitní granule nebo konzervy
a „kapsičky“. 🙂