M-Rock

Jak dlouhý by měl být USB kabel, aby nedocházelo k útlumu a ztrátě dat?

Př. Z PC vede USB kabel (např 2m) a na konci je USB čtečka a rozbočovač. Jak by měl být dlouhý, aby vše bez problému fungovalo a data do PC a z PC přišla?

Nejlepší odpověď
tom004

Koupit se dá v délkách do 5 metrů. Ale četl jsem,že se dá použít do max. délky 30m.

Další odpovědi
petrslav

mě tiskárna funguje na 10ti metrovým kabelu…

MILAN1961

Na délce kabelu nezáleží

lexx

PC není gramofon, přenos dat je digitální, délka nevadí. Uvědom si připojení na server vzálený 1000 km a jde to.