LaDy MuSiC

Jak dlouhou dobu si vyložíte, když vám někdo řekne „za chvilku“?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít i starší odpovědi.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chvile-chvilka-jaka-je-vase-definice

Další odpovědi
Andělé

Tak na toto slovo jsem již raději zapoměla.:-( Mé děti mě naučily,že to znamená NIKDY! Toto slovo je u nich velmi oblíbené,když po nich maminka něco chce,sladce mi řeknou „jooo,za chvilkuuu“. Abych se nezbláznila,tak toto sladoučké slovíčko už pro mě raději přestalo existovat.:-))
Do té doby jsem předpokládala,že za chvilku je skutečně za chvilku,cca do 15–30 min..
Doplňuji:
Také spíše 15 min.,pak mi začnou skřípat zuby..

iceT

Maximálně do 30 minut.

www

Zajímavou chvilku má většina žen:
Za chvilku budu nachystaná – tak to může být třeba hodina 😁
Já řeknu jí za chvilku a po pěti minutách už slyším od téže paní urgenci 😁
Doplňuji:
Osobně považuji za chvilku cca 15 minut.

Damiana

Záleží na situaci. Když někdo nudí až prudí je pro druhého chvilka nekonečná. Stejně tak jako je dlouhá každá vteřina při strachu o drahou osobu.
Žádná chvilka není dost dlouhá pro ženu, která si vybírá cokoli na sebe nebo se chystá do společnosti. Jen chvilka pohledu stačí k tomu, jak se do někoho zbláznit. Nebo ho začít nenávidět. Stačí chvilka a řízky jsou spálené nebo se ze šlehačky stane máslo. Chvilka s nejmilovanější osobou není nikdy dostatečně dlouhá…
Já beru 20 minut. Chvilka je podle mne i šlofík a ten „obvykle“ trvá tuto dobu.

L.Knize

Maximálně 15 minut.

terry

Trochu jde o to, čeho se chvilka týká.
Většinou jako iceT. Tj. max 30 min.

briketka10

taky do těch 15 minut déle už ne..

štamgast

5 minut.