zjentek

jak dlouho (zhruba) se před „listopadem 89“ připravoval punč?

Doplňuji:
jasně, omlouvám se, oprava ..puč
..a kategorie měla bejt aktuality

Nejlepší odpověď
gecco

Stejně dlouho, jako dneska – jen co začne vřít voda…
😉

Další odpovědi
Mapel

Puč je násilné svržení vlády. Pokud míníš ČSSR, tak o žádném nevím. Šlo jen o předání moci. Tak zkus upřesnit stát.

anonym

Doufám,že asi nornální,že to není punč ,ale puč

zjentek

Mapel: tak jo ..jak zhruba dlouho před zmiňovaným datem se připravoval puč, ke kterýmu nakonec nedošlo, ale šlo to i po dobrým ..clear?

Mapel

Přesnou odpověď dostaneš za xxx let. Teď se každý holedbá, že to dělal pro blaho lidí. Já si myslím, že se to dělali pro své blaho. Ani si nemyslím, že se připravoval puč. Prostě se domluvili z ručky do ručky a to velice rychle. V Rumunsku to puč byl.