Jak dlouho vyhledávače odkazují na smazaný blog?

Smazal jsem 80 blogů a nejspíše tím i bude mnoho lidí naštvaných že je vyhledávače budou odkazovat na smazané blogy.
Ukázka smazaného blogu s velikou návštěvností
(koubavit wordpress com)

Nejlepší odpověď
Radek123

Jiná možnost

U každého prohlížeče je to jinak. Například společnost Seznam má ve vyhledávači nastavení kontroly všech stránek 1krát za 14 dní. Vyhledávač potom nefunkční, smazaná a podvodné stránky z registrů smaže. Společnost Google žádné takovéto kontroly neprovádí. Závisí to pouze na na majiteli u kterého byla doména zakoupena. Budete pravděpodobně muset počkat, až se majitel domény rozhodne doménu uvolnit doménu ke koupi pro jiného zájemce. Někdy to může trvat i více jak 6 měsíců, ale takovým standardem je do 30 dní od zrušení. Stejně jako Google to má zařízena většina dalších internetových vyhledávačů.

Další odpovědi
kazisvět

Jiná možnost

nedá se říci přesně, ale obecně platí úměra, že když je blog hodně navštěvovaný a aktivní, tak po smazání z archivu vyhledávačů zmizí během pár týdnů. Blog, který měl jen pár příspěvků a skoro nikdo na něj nechodil není pro roboty vyhledávačů zajímavý a klidně jej mohou mít v indexu ještě mnoho měsíců po smazání.