lexx

Jak dlouho vydrží provoz LED blikače na kolo?

vpředu bílý, vzadu červený, na dvě baterie-tablety, nemá vypínač a je nerozebíratelný zapouzdřený, LED jsou 4 a přerušovaně střídavě blikají

Nejlepší odpověď
gecco

Těžko říct – nějaké bližší info bys k tomu neměl (výkon LED, typ baterek…)??
😉
Takto bych výdrž odhadnul na řád hodin, max. desítek hodin…
Doplňuji:
…„LED jsou 4 a přerušovaně střídavě blikají“…
No jo – to je pořád nicneříkající…
😉
Pokud jsi to někde dostal, prostě se nekoukej darovanému koni na zuby – a pokud bys uvažoval o koupi – nedoporučuju.
😉

Další odpovědi
ReHu

Ještě jsem neviděla blikačky bez vypínání. A navíc nerozebiratelne.
Jak jsi je zprovoznil?
Neříkej, že už blikaly, když jsi je kupoval.
Že jsou na baterie – tablety bylo někde napsané? Nic jinýho tam napsaný nebylo?