terka22

jak dlouho vydrží přesnídávka ve skleničce, která není sterilovaná?

Odpovědi
natybubu

já si myslim že o něco méně ale furt dost na to abys to stihnu sníst

venkovan

Do otevření toho dne, kdy se předsnídávka do skleničky nalila. A jinak – pokud je to pro děti, v nesterilované skleničce bych jim tu předsnídávku dal nejpozději den po přípravě a ještě k tomu aby byla uložena v chladnu. Některé patogeny se dovedou rychle množit, ale na povrchu se neprojeví.