Jak dlouho vydrží na trhu server odpovedi.cz a bude vydělávat?

Nejlepší odpověď
panenka

Odpovědi.cz vydrží podle mě hodně dlouho protože je plno otázek na které se dá zde velmi kvalitně odpovědět.To jestly bude tento server vydělávat si myslím že nezáleží na nás ale na adminovi

Další odpovědi
Miroslavst

Jak dlouho vydrží? Těžko hádat, ale dnes jsem si všiml, že během dopoledne-tedy od rána 6:00 hodin do 12:00 hodin zde bylo položeno přibližně 10 otázek, což dříve nebylo.
Že by to upadalo?
Co je důvodem?
Proč tolik lidí odešlo?

Já...

Uvidíme, admine…

😉