samicek333

Jak dlouho vydrží depilované nohy?

Doplňuji:
právě pomocí epilátoru – takže vytrhávání, jak dlouho to vydrží? Vím že oholené nohy tak max. dva dny

Nejlepší odpověď
Berušinka

To záleží jakým způsobem jsou depilovány – mnoho lidí nerozlišuje epilaci a depilaci – přiznám se, že ani já ne.

Jak ses zbavovala chloupků? Nebo chceš poradit nějakou „dlouhodobější“ metodu?
Doplňuji:
Epilátor je dost bolestivý – vyzkoušej cukrovou pastu =)
To by mělo vydržet tak 14 dní průměrně …

Další odpovědi
Ponytail

Mně vydrží po epilátoru nohy hladké týden. Pak už to zase roste. O nějakých čtyřech týdnech si mohu jen nchat zdát. A klasická žiletka je mi úplně na nic. Večer oholím, ráno už mám struhadlo. Jsem holt „chlupatice“. 🙂

Vetinari

Záleží, jakým způsobem si je depilujete. Žiletkou zpravidla 1–2 dny, krémy vydrží několik dnů a epilace voskem nebo cukrovou pastou až 1 měsíc. Laserem by to mělo být údajně už napořád.

hanny 2

Je to individuelní,teplým voskem 14dní určitě.

hanulka11

ice
právě, že je to obráceně epilace je s kořínkem a depilace pouze holení

iceT

Než chloupky dorostou?…Píšou leckde,že kolem čtyřech týdnů,ale záleží na rychlosti růstu,což je myslím individuální.U mě třeba 2 týdny.

pro berušinku-epilace je zbavení se porostu nad kůží,tedy holení a depilace je zbavení se porostu vytržením z kořínku,ale aby to bylo trvalé je třeba zničit místo odkud chloupek roste,třebas laserem.
http://www.la­seresthetic.cz/la­serove-zakroky/laserova-depilace/

právě že já měla zato,že je to obráceně,a už jsem se i omluvila,a v další otázce na toto téma jsem se i vyjádřila omluvně za chybu…

pokazdejinak

mě vytržené chloupky začínají dorůstat taky cca po 2–3 týdnech, ale ještě další týden vydržím, než znova trhám… doroste jich víc, ještě nejsou moc vidět a taky ty trochu delší se líp ::chytají:: :)
jinak – taky jsem si dřív myslela, že depilace je holení a epilace vytrhávání, ale přečtěte si tenhle článek:

http://ona.id­nes.cz/myty-o-depilaci-po-holeni-chloupky-zesili-laser-je-konecne-reseni-pya-/krasa.aspx?c=A100802­_183144_krasa_jup

depilace je krátkodobé řešení (žiletky, trhání) bez poškození kořínku, epilace je trvalé (laser) spolu se zničením folikulu…

Danča84

Ono 4 týdny jak hlásají reklamy, budou asi intervaly mezi trháním, nikoliv že tak dlouho budeš mít hladké nohy. Já mám po arabském vosku vystaráno tak na týden, druhý týden lehké strniště, třetí týden zatínám zuby, ale délka 3–5mm kterou by vosk dokázal pobrat doroste tak za měsíc. Nicméně pokud nekombinuješ třeba s žiletkou, připrav se na to, že druhé 2 týdny ze 4 budeš nosit kalhoty:-( I když, teď jsem si vzpoměla – jedna kolegyně se prý holí jen v létě „aby se neřeklo“, a nožky má jak z hedvábí pořád. Záleží na typu. Blondýnkám vydrží efekt déle, brunetkám kratší dobu. U mě konkrétně, při holení žiletkou mi na první noze chlupy dorostou, snad ještě než si oholím druhou. Asi budu stejný tip jako Ponytail… Laser zničí i kořínky takže by měl být zákrok opravdu trvalý, jenže! Chloupek musí být v konkrétní fázi růstu, takže je potřeba i 10 návštěv po několika stovkách až tisících Kč (cena podle velikosti ošetřované plochy – nohy x obočí), aby se postupně zničilo všechno. A prý ani trvalé to není do konce života. V těhotenství nebo v přechodu se chloupky mohou znovu objevit:-(

Kikulinka85

No… po oholení jsem měla děsný nohy už druhý den :/ :D Mě pomohla až laserová epilace a jsem bez problémů.

SuzanKa

A kde jsi na te laserove apilaci byla? A kolik sezeni, nez byly chlouky pryč?

Berušinka

ice T: laserova depilace je pouze termín … jinak to je samozřejmě druh epilace …

iceT

Jistě,svůj omyl už jsem napravila,omlouvám se.

Berušinka

V pořádku =) Každý se občas splete =)