Avatar uživatele
martina1

Jak dlouho vám vydrží předsevzetí,že už nebudete pít?

Určitě to někdo znáte,když máte kocovinu a říkáte si: Už nikdy víc,začnu abstinovat!:-)
Doplňuji:
Myslím,že alkoholik nejsem,ikdyž chodíme pravidelně každou sobotu na grilování,ale to druhý den kocovinu nikdy nemám:-)Dnes jsem pila jenom džus:-)Stav jako dnes sem měla tak před třemi roky a přemýšlím,jestli je to věkem,že je kocovina horší a horší.No nic,jdu spát…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym, Jahoda, PostApMan před 4968 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Já moc často nepiji. Občas si něčeho loknu. Takže já si žádné předsevzetí spojené s alkoholem „nastavovat“ nemusím 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Do té doby než chytnu slinu :D
Ale mě se to netýká, jelikož nepiji. Tedy pivko, víno tak jedno si dám, ale to už musí být.
Většinou jedeme autem a já řídím, takže to odskáče manželka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PostApMan

Tuto větu si říkám každé ráno co vstávám s kocovinou, vydrží mi to do té doby, dokud nejdu zase na firemní „meeting“ nebo podobné „nucené“ společenské akce. Nebo prostě do té doby dokud, jak píše Miroslavst „nedostanu slinu“ :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Tuto větu jsem si řekla před 13 lety když jsem byla s kolegy z práce na oslavě a od té doby to Marti dodržuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fira

Já jsem si ho dal před 5ti lety a zatím jsem si nedal ani co se za nehet vejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Proste jste dobri.
Me to teprve ceka.
Drogy jsem, nikdy zadne nebral,ci uzival.
S kourenim jsem prestal pred cca 9 lety.
A tak mi zbyva na mojem „listu“ si najin zensko a prestat pit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JayDee446

Než přestane bolet hlava – samozřejmě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Přestože mívám občas „žízeň jak trám“, tak kocoviny nikdy nemívám, takže jsem nikdy v životě taková předsevzetí nepoužil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ja mivam draka,ale poradneho,tak dvakrat do roka,takze nemyslim,ze potrebuju nejaky predsevzeti.
Abych pravdu rekla,tak svoje jsem si uzila zamlada,a ted me to ani nejak nelaka,pri predstave,ze me je zle a ze me bude bolet hlava…
Navic v opojeni clovek rika a dela veci,ktere potom velice mrzi a tomu se radsi vyhnu.
Alkohol je metla lidstva,ale obcas se poradne zamest musi.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Jsem na tom stejně, jako p. Bumbes…kocovinu nemívám, protože vypiju 2deci vína, či jedno pivo a končím, prostě neumím pít. Taková přecevzetí si dávám spíše ohledně jídla :o(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cullinda

Než jsem dostala řidičák, měja jsem v pití slušný tréning..Po řidičáku mě to tak nějak přešlo, čímž jsem se stala oblíbeným řidičem na různé akce..Teď když jsem těhotná, mi alkohol nechybí vůbec a pokud je po nějakém jídle chuť na pivo, zažene to 1 Birel.
Pokud by u nás alkohol zakázali úplně, bylo by mi to skoro fuk..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Řekl jsem si to, když jsem si koupil auto. Peníze používám radši na benzín. Od té doby jsem měl jen na silvestra šampus a na dovolené pivo a slivovicu, kterou mi vnutili moraváci na seznámení (s moravákem ).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek