martina1

Jak dlouho vám vydrží předsevzetí,že už nebudete pít?

Určitě to někdo znáte,když máte kocovinu a říkáte si: Už nikdy víc,začnu abstinovat!:-)
Doplňuji:
Myslím,že alkoholik nejsem,ikdyž chodíme pravidelně každou sobotu na grilování,ale to druhý den kocovinu nikdy nemám:-)Dnes jsem pila jenom džus:-)Stav jako dnes sem měla tak před třemi roky a přemýšlím,jestli je to věkem,že je kocovina horší a horší.No nic,jdu spát…

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já moc často nepiji. Občas si něčeho loknu. Takže já si žádné předsevzetí spojené s alkoholem „nastavovat“ nemusím 🙂

Další odpovědi
Miroslavst

Do té doby než chytnu slinu :D
Ale mě se to netýká, jelikož nepiji. Tedy pivko, víno tak jedno si dám, ale to už musí být.
Většinou jedeme autem a já řídím, takže to odskáče manželka.

PostApMan

Tuto větu si říkám každé ráno co vstávám s kocovinou, vydrží mi to do té doby, dokud nejdu zase na firemní „meeting“ nebo podobné „nucené“ společenské akce. Nebo prostě do té doby dokud, jak píše Miroslavst „nedostanu slinu“ :D

panenka

Tuto větu jsem si řekla před 13 lety když jsem byla s kolegy z práce na oslavě a od té doby to Marti dodržuji.

fira

Já jsem si ho dal před 5ti lety a zatím jsem si nedal ani co se za nehet vejde.

FOG

Proste jste dobri.
Me to teprve ceka.
Drogy jsem, nikdy zadne nebral,ci uzival.
S kourenim jsem prestal pred cca 9 lety.
A tak mi zbyva na mojem „listu“ si najin zensko a prestat pit.

JayDee446

Než přestane bolet hlava – samozřejmě.

Bumbes

Přestože mívám občas „žízeň jak trám“, tak kocoviny nikdy nemívám, takže jsem nikdy v životě taková předsevzetí nepoužil.

iceT

Ja mivam draka,ale poradneho,tak dvakrat do roka,takze nemyslim,ze potrebuju nejaky predsevzeti.
Abych pravdu rekla,tak svoje jsem si uzila zamlada,a ted me to ani nejak nelaka,pri predstave,ze me je zle a ze me bude bolet hlava…
Navic v opojeni clovek rika a dela veci,ktere potom velice mrzi a tomu se radsi vyhnu.
Alkohol je metla lidstva,ale obcas se poradne zamest musi.:-)

BEAES

Jsem na tom stejně, jako p. Bumbes…kocovinu nemívám, protože vypiju 2deci vína, či jedno pivo a končím, prostě neumím pít. Taková přecevzetí si dávám spíše ohledně jídla :o(

Cullinda

Než jsem dostala řidičák, měja jsem v pití slušný tréning..Po řidičáku mě to tak nějak přešlo, čímž jsem se stala oblíbeným řidičem na různé akce..Teď když jsem těhotná, mi alkohol nechybí vůbec a pokud je po nějakém jídle chuť na pivo, zažene to 1 Birel.
Pokud by u nás alkohol zakázali úplně, bylo by mi to skoro fuk..

rybíz

Řekl jsem si to, když jsem si koupil auto. Peníze používám radši na benzín. Od té doby jsem měl jen na silvestra šampus a na dovolené pivo a slivovicu, kterou mi vnutili moraváci na seznámení (s moravákem ).