sesednizkola

Jak dlouho vam trvalo, nez jste nasli v Palladiu zachody?

Me se to po x letech od jeho otevreni povedlo teprve nedávno. Dneska asi lidi uz tolik na zachod nechodej co driv, nebot vsude je bud cedule mimo provoz nebo za 10 korun.

Nejlepší odpověď
led

Ak ich potrebuješ, nájdeš ich podľa piktogramov, podľa mapky prípadne používaj ústa a opýtaj sa.
Ak sa nemýlim, ide o obchoďáčik Palládium v Prahe
Na základnú priestorovú orientáciu mi stačila prvá návšteva.
Vstupné dvere, WC a schody sú v každom obchodnom dome dôležitý orientačný bod, umiestnenie obchodných oddelení sa občas mení, presúvajú sa inde, ale vstupné dvere, schody a WC sú nemenné.

Další odpovědi
anonym

Malou chvilku.
http://www.you­tube.com/watch?v=U­egbBQ-NRQc