Marina N

Jak dlouho vám trvala kompletní rekonstrukce bytu?

Rekonstruovali jste někdy byt?Jak dlouho vám taková rekonstrukce trvala,co jste všechno dělali a měli jste více řemeslníků nebo jednu firmu?

Nejlepší odpověď
dudu

Náš byt třípokojový z roku 1973 jsme modernizovali postupně a neměnili např. elektrické rozvody a bytové jádro. Okna firma zvládla za den, stejně tak postupně prováděnou výměnu radiátorů, stoupaček a celé kuchyně. Rekonstrukce jádra trvala zhruba týden /oblady, podlahy, sprchový kout/. Zateplení domu, opravy lodžií a střechy a vstupních schodů pak dodavatel zvládl za necelý měsíc.

Jana5678

Dobrý den, my s manželem jsme se pustili do rekonstrukce domu, ale to je jedno, zda jde o dům nebo byt. Celé to trvalo asi půl roku, protože jsme se rozhodli pro kompletní změnu. Naše nejlepší rozhodnutí bylo najmout stavební firmu, která se ujala všech prací se svými řemeslníky a my se nemuseli o nic starat. Přeji vám hodně štěstí s vaší rekonstrukcí.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.