jjj123456789

Jak dlouho umírá sebevrah po dopadu na zem po skoku z Nuselského mostu?

Nejlepší odpověď
www

Žádný sebevrah to ještě, zcela překvapivě, nikomu nesdělil. 😁
Nezbývá než vyzkoušet a máš pocit, že to někomu po úspěšném pokusu sdělíš?
Tedy jen odhad: záleží na tom jak, na co dopadne a pokud přežije kdy ho někdo najde/nenajde.
Doplňuji:
Jen k tomu odhadu: zapomněl jsem na volbu místa, tedy výšku mostu pro tento vysoce smysluplný účel.

Další odpovědi
jpau

Podle mě to bude direct hned jak se dotkne země. Přetížení bude tak velké, že než utrpí nějaká viditelná poškození vlivem pádu, bude uvnitř na kaši.

anonym

Hned po plesknutí vo zem

anonym

Třeba mu selže srdce hrůzou už za letu

geekocz

Hlavně nezapomeň při seskoku křičet, ať někomu neskočíš za krk.