Avatar uživatele
Hamon

Jak dlouho tvrá vypěstování okurek nakládaček ve skleníku?

Vygooglil jsem jen, že od vykvetení je do sklizně týden. Ale jak dlouho to trvá od výsevu po sklizeň?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3723 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Záleží jaké bude počasí a jakou teplotu udržíš ve skleníku.
Okurky pod 10o C nerostou a pod 5oC hynou.
Doplňuji:
Ať jsou kde chtějí.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Mosoj má pravdu.Pro okurky ve skleniku je ideální stálá teplota okolo 18°C,důležitý je dostatek světla,větrání.Doba vegetace je různá podle odrůd (5–7 týdnů).Záleží na předklíčení a předpěstování.Pokud se nejedná o odrůdu s partenokarpickými vlastnostmi,je nutné opylování (pokud je venku zima,včeličky nelétají).

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

mosoj má pravdu, ale odpovídá na otázku, kterou si vysnil. Mně teplota a další (byť podstatné) věci nezajímají, potřebuju vědět jen čas.
Děkuju za odpověď, kdybys ji napsala jako odpověď, označkoval bych ji.

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Doporučuji víc číst a studovat než se začneš rozčilovat.
http://dobrys­klenik.cz/cs/con­tent/11-teplota-ve-skleniku

johana 56 , Iv a ostatní, děkuji za podporu.

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

Ja\k je vidět, jsi příliš hloupý na to, abys pochopil. a příliš egoistický, abys dokázal uznat chybu. Udělal jsi to už několikrát, tak prosím, už nikdy neodpovídej na mé otázky, o tvé nesmyslné kecy opravdu nestojím.

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ach jo, hamon ..kvuli jedne zcela neskodne a normalni odpovedi – takovych urazek .. ponizovani ..
s takovou tady dlouho nezustanete

  • iv-

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

To není jediná odpověď na nepoloženou otázku, mosoj to má celkem v oblibě, jen u mých otázek takto „odpověděl“ už třikrát a ani jednou nebyl schopný toto uznat. Nešetřím ho právě kvůli jeho aroganci – „Jinak do ostatního ti nic není. Je to vůle moje a ostatních.“

Co se mne týká, nemusíte mít strach, nějak to přežiju. A věřím, že vy i Vy také :)

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Mosoji není zač.Zahrádka je moje potěšní.

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

mosoj ..me nemusite dekovat ..ja tu vasi odpoved ani necetla .. :) nezapomente , ze ja boduji jen nicky !
:)
:p

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Odpověd je podle mne přiměřená otázce.Teplota je velice důležitá,napsala jsem zkušenost s pěstováním ve vytápěném skleníku.Holt na rostlinky se musí ovčas i dýchnout,když chceme úrodu.Označkování není nutné,za ně nekoupím ani ta semínka ))

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

redy: za co dáváš palec, když je odpověď mosoje na něco jiného, než na položenou otázku?

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

tak ja se pridala k redy, aby v tom nebyla sama :)

a jen malou " poznamecku " :
ja tady hamon boduji nicky, ne odpovedi
u me si to prosim zapamatujte

a kdyztak mi vynadejte ale primo tady , ne aby jste to psal adminkum !
doprejte jim alespon tyden odpocinku !
diky :)

  • iv-

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

Upřímně řečeno se mi to nelíbí. Kdyby se na základě toho neurčovala nejlepší odpověď, pak budiž, ale takhle… Když se vás sejde víc, pak tato nesmyslná mosojova odpověď (teplota) bude nejlepší, přestože má s tématem (čas) pramálo společného.
Nicméně je to Vaše volba a ač se mi to nelíbí, asi s tím nic nenadělám, že? :)

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

uprimne receno ..co se vam libi, nebo nelibije mi je uplne jedno :))
a snad to s vami hamon nesekne, ale kdybych to bylo " v me pravomoci " , tak dam mosojovi i nominaci
:)
nevim , jestli " s tim "nic nenadelate, ale se mnou urcite nic neudelate :)
takovejch uz tu pred vami bylo..kdo chtel urcovat komu .. kdy .. proc .. za co .. kolik .. jestli vubec …
(davat bodu ) .. a kde je jim dnes konec :o
:)

  • iv-
  • iv-

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

teplota = čas + světelné podmínky.

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

To je nějaký nový fyzikální zákon? Takže podle tebe tropická noc trvající osm hodin je chladnější než polární den trvající devět hodin? Gratuluju, nicméně nezávidím.

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

mosoj: když nevíš odpověď na položenou otázku, nemusíš si vymýšlet otázku, na kterou odpověď znáš. Ptal jsem se na něco docela jiného.

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

A co se ti na tom nezdá. Tu teplotu jsi neudal, ani světelné podmínky. Takže se na tvoji otázku jinak odpovědět nedá.

Jinak do ostatního ti nic není. Je to vůle moje a ostatních.

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

Víš, každá rostlina má nějaké období, po které roste. A na to se ptám. Že to zkoušíš okecat naprosto chápu, ale na věci to nic nemění.

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Př pěstování je každá rostlinka vlastně miminko,které se vyvíjí a roste podle věnované péče a potřebných podmínek.

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

Ano, ale je rozdíl mezi dvěma týdny a dvěma tisíciletími. Je rozdíl, jestli se člověk plodů dočká za měsíc nebo za dva roky. O tohle mi šlo, o nic jiného. Kdybych chtěl vědět jak je pěstovat tak, aby vyrostly co nejdřív, zeptal bych se na to.

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek