Avatar uživatele
renulik123

jak dlouho tvra predov penez z jednohu uctu na druhy?

dobry den chtela bych se zeptat 2.11 jsem posilala penize z ery na ceskou sporitelnu a pani stale platba neprisla jak dlouho muze trvat prevod penez z uctu na jiny ucet moc dekuji za odpoved

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3093 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Den podání +2…
Pokud jsi příkaz dala před EoD, měly by peníze na cílový účet přítéct dneska, pokud jsi EoD nestihla, pak zítra.
Jen – zkontroluj si, jaké jsi na příkaz zadala datum pro převod.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

V ČR je to 0 až 3 dny tuším (pokud se započítají všechna reálně možná zdržení a uvažujeme pouze prac. dny). Zrovna „tradiční“ instituce jako ČS, KB apod nebývají nejrychlejší…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Podle zakona max. 24 hodin, ale v ramci AML (prevence prani spinavych penez) je banka smi zdrzet az 72 hodin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martin42

Ahoj, pokud je to převod ve stejné bance tak prakticky ihned , nebo max 10 min. ale do jiné banky 1 až 2 dny.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
renulik123

gecco:dekuji za odpoved.ne to jsem nejspis nestihla na prikazu mam datum pro prevod 3.11. posilam v celku casto penize na jine uctu a vetsinoou druhy den po odelani mely penize na uctu tazte ted se mi to stalo poprve na bance mi rekly ze by pani mela jiz mit penize na ucte ale ta tvrdi ze ji nic neprislo tak si nevim moc rady co s tim delat:(

před 3093 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Včil nemá smyslu „s tím něco dělat“ – lze jen počkat…
😉
Příkazem provedeným 3.11. (podaným 2.11.) budou peníze na cílovém účtu nejpozději pozítří, pravděpodobněji zítra.
Pokud tomu tak nebude, budeš muset provedení příkazu reklamovat (v PS).

před 3093 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek