Neonka

Jak dlouho tu zůstávají otázky a odpovědi, než budou smazány ?

Ptám se proto, zda si mám informace z těchto stránek zapisovat, nebo jestli je tu vždy najdu.

Nejlepší odpověď
kropitko

Mazány automaticky nejsou, pouze mohou být smazány jinými uživateli, nebo autorem odpovědi a nebo se případně může stát, že někdo požádá adminy, aby mu je smazali.

Další odpovědi
ten který je

Nejsou mazány.Díval jsem se na staré otázky a vše tu je.

quentos

smazány…? to snad nehrozí

Michal Kole

Mazány jsou maximálně nějaké duplicity