Luckam22

Jak dlouho trvá zloději prolomit zámek?

Zajímalo by mě, jak dlouho asi tak trvá zloději prolomit obyčejný zámek (viz. odkaz). Někde jsem slyšela, že je to v sekundách, je tomu opravdu tak? Jako to přece nemůže být tak jednoduchý, myslím průměrnýho zloděje, ne profíka :D
Díky :)

http://www.ko­vian.cz/cz/Zam­ky-prislusenstvi/Vloz­ky-stavebni/Vlozka-stavebni-30-x-30-mm-3-klice-niklova.html?cur=1

Nejlepší odpověď
jáára

Rozlomí ho za vteřinu. Otevře tak za 10vteřin. To je takovej zámek nezámek…

Další odpovědi
briketka10

Prolomí on ho vypáčí za pár sekund, když to umí 😁

Kepuč

Tohle je FAB zámek, kdysi jsem se ho pokusil otevřít a to na základce, všichni spolužáci mi byli vděční, když jsem v naší třídě pomocí drátků otevřel skříňku s rozepsanými slohovkami :D
Zavřít už jsem to nedokázal, naštěstí si učitelka ničeho nevšimla :D

Myslím že pokud máš na to dobré vybavení tak pár vteřin…

setapouch

Pokud mas planzety, napinak a trochu praxe, zvladnes tuhle levnou fabku do pulminuty. Ovsem zalezi na stavitkach, delaji se i bezpecnostni, ktere otevrit neni vubec jednoduche. Ty stoji od cca dvou tisic vys. Nicmene kazdy zamek jde otevrit, pokud mas spravne naradi (nekdy jde do statisicu) a cas.

A nakonec, proc se zdrzovat zamkem, kdyz mas papundeklove dvere, nevyplnena futra nebo obycejna skla?

Reezo

Otázka je jak zkušený zloděj bude a jak je inteligentní. Pokud to bude zkušený zloděj v otvírání zámků, tak mu to bude trvat krátkou chvilku, než zámek zdolá

setapouch

Googli lockpicking