Avatar uživatele
Luckam22

Jak dlouho trvá zloději prolomit zámek?

Zajímalo by mě, jak dlouho asi tak trvá zloději prolomit obyčejný zámek (viz. odkaz). Někde jsem slyšela, že je to v sekundách, je tomu opravdu tak? Jako to přece nemůže být tak jednoduchý, myslím průměrnýho zloděje, ne profíka :D
Díky :)

http://www.ko­vian.cz/cz/Zam­ky-prislusenstvi/Vloz­ky-stavebni/Vlozka-stavebni-30-x-30-mm-3-klice-niklova.html?cur=1

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3190 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jáára

Rozlomí ho za vteřinu. Otevře tak za 10vteřin. To je takovej zámek nezámek…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Prolomí on ho vypáčí za pár sekund, když to umí 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepuč

Tohle je FAB zámek, kdysi jsem se ho pokusil otevřít a to na základce, všichni spolužáci mi byli vděční, když jsem v naší třídě pomocí drátků otevřel skříňku s rozepsanými slohovkami :D
Zavřít už jsem to nedokázal, naštěstí si učitelka ničeho nevšimla :D

Myslím že pokud máš na to dobré vybavení tak pár vteřin…

Upravil/a: Kepuč

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Pokud mas planzety, napinak a trochu praxe, zvladnes tuhle levnou fabku do pulminuty. Ovsem zalezi na stavitkach, delaji se i bezpecnostni, ktere otevrit neni vubec jednoduche. Ty stoji od cca dvou tisic vys. Nicmene kazdy zamek jde otevrit, pokud mas spravne naradi (nekdy jde do statisicu) a cas.

A nakonec, proc se zdrzovat zamkem, kdyz mas papundeklove dvere, nevyplnena futra nebo obycejna skla?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Otázka je jak zkušený zloděj bude a jak je inteligentní. Pokud to bude zkušený zloděj v otvírání zámků, tak mu to bude trvat krátkou chvilku, než zámek zdolá

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
setapouch

Googli lockpicking

před 3190 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek