Jak dlouho trvá zhotovení zubní náhrady snímatelné od vytržení zubů po otisky paradentoza, jak dlouho budu bez zubu?

Nejlepší odpověď
anonym

Rána se musí úplně zahojit.Rentgen,o­tisk,zkouška – cca 2–3 týdny.

Další odpovědi
venkovan

od vytržení asi dva měsíce. Je lepší si počkat na zahojení dásně měsíc i déle, než vše uspěchat. Je pravda, že díra po zubu se zatáhne za několik dní, nicméně dáseň občas ještě se tvaruje. Osobně jsem volil dva měsíce od vytržení k zubaři, a asi tak měsíc na vyrobení a usazení můstku.
Popravdě – náhrada není nejlevnější, takže bych jkeště do té doby zahrnul čas na sehnání peněz.