Jak dlouho trvá základní diagnostika u notebooku v servisu a jaká bývá cena?

Odpovědi
Minas

Servis ne! ne! osobně, vyzkoušel jsem 5 servisů (známý, ajťák byl rok ve španelsku) 3× mi nabízeli vyměnit základovku, chtěli za to myslím 7 tisíc a pak u jiných mi chtěli měnit grafiku za nějakej odpad a řekli si za to 12 tisíc. Nakonec jsem otevřel notebook sám, byla i po 5 servisech původní izolepa, která se vždy musí odtrhnout než jdeš někam dál, akorád jsem měl jen něco zašpiněného, celý problém. Zkus vyhledat a poptat se u známých jestli to někdo neumí, servisy jsou zlo!