Lů18

Jak dlouho trvá vyřízení pojistné události u pojišťovny MetLife?

Ste někdo pojištěný u pojišťovny MetLife? Nevíte jak dlouho trvá vyřízení pojistné události (úraz)?

Odpovědi
pojistovak

Dobrý den,

do 14dnů by se Vám měli ozvat.

maxipes

U této pojišťovny přesně nevím, ale zkuste se podívat sem: http://www.au­toindividual.cz/vy­rizeni-pojistne-udalosti servis pojistné události řeší za pojišťovnu, takžebudou vědět. Já to dříve přes servis dělal a na základě plné moci vše vyřídí hodně rychle..