poa.li

Jak dlouho trvá, vež zakoření a zočnou pořádně růst buky zasazené asi 10cm velké?

Nejlepší odpověď
atriplex

Dřevina obecně zakoření během několika měsíců. Pokud je zasadíte na podzim, tak na jaře už porostou.10cm buk bude mít v prních letech přírůstek max. 10 cm za rok, když pak naroste tak do dvou metrů, tak se ten roční přírůstek zvětší na půl metru.