záhada

Jak dlouho trvá upgrade na Windows 10?

Jak dlouho může trvat aktualizace na Windows 10? Tohle mi tu běží už asi 4 hodiny (obrázek v odkazu):

http://s1376.pho­tobucket.com/u­ser/nudne/medi­a/w10_zpsb7uvi6ix­.png.html

Doplňuji: už čekám skoro 15 hodin a pořád to tam píše že to zjišťuje aktualizace a už asi 3 hodiny je tam 0%

Nejlepší odpověď
jáára

Tohle okno se objeví jen na pár minut. Nemáš všechny potřebné aktualizace.
Samotný upgrade trvá na SSD asi hodinu, na HDD asi 2–2,5h

Nene, to okno zavři nebo ho ukonči na tvrdo, restartuj počítač – aktualizuj pokud nabídne. Po restartu znovu vyhledej aktualizace.

Tohle okno se tam vždycky jen mihne. Upgrade se dělá mimo systém

Další odpovědi
Nechápavé

Záleží také na počítači,může ti to trvat i 24hodin :)

anonym

mě osobně to trvalo asi osm hodin. pak pár věcí nefungovalo tak jak má, ale po pár týdnech se vše srovnalo