Zoo

Jak dlouho trvá střední a vysoká škola ??? (prosím roky napsat zvlášť)

Nejlepší odpověď
anonym

Jaká????
___
SŠ obvykle 4.
VŠ obvykle 2–3 (bakalář) a 4–5 (´plný´ titul).
Doplňuji:
BTW – nezakládej další a další dotazy – použij Doplnění a Diskusi u otázky původní!
___
A zda by ti stačila i střední??? – NA CO???
Pokud se takto – bez uvažování, budeš ptát častěji, ani VŠ ti nepomůže…

Další odpovědi
zzzzz

MBA je za rok 🙂
Doplňuji:
Ještě jsem si vzpomněla, tak musím doplnit 🙂
V Plzni se dá vysoká vystudovat i za 2 měsíce ☹ Ještě že práva a ne medicínu.

arygnoc

bakalár a vysokoškolák?

možno, ale podľa mňa tak tretinový vysokoškolák.
to sú štúdia ibe pre tituly (alebo pre výživových a iných poradcov).
hnus, polodorobky.

petra15

mowla
ne Btw(angl.)…ani Bzw(nem.), ale : resp.

anonym

Kdyžuž, tak „mimochodem“…
😉
Ale BTW je kratší (a obecně používané).
😉

petra15

nemeli bychom anglicismy (a germanismy)pou­zívat…nebot „resp.“ je uz 100 let domácí…, muzes to strídat(resp. a mim.)…:-)
obecne pouzívané? …jen ty to stále píses:-)…ne aby ses na mne ted zlobil… ale jinak jsem ráda, ze tu cestina moc netrpí…docela to ujde:D