knukna

Jak dlouho trvá soudní vystěhování a co obnáší?Mám neplatiče výpověď jim skončila na mé výzvy nereagují

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze určit, to záleží na rychlosti projednávání soudu, popřípadě na případných komplikací. Nejprve je asi nutné podat žádost k soudu, aby vůbec začal jednat.

Další odpovědi
anonym

To neznáš nějakého ukrajince? První bu bu bu a potom bum bum bum!