Karelcz

Jak dlouho trvá schválení dotace v programu „Zelená úsporám“

http://www.no­vazelenausporam­.cz/zadatele-o-dotaci/bytove-domy/
Jestliže to začnou kontrolovat od 15.05.2015. 15.05.2015 to podáme, vše bude OK. Kdy lze začít rekonstrukci? Stihne se to v létě (do konce roku). Děkuji.

Nerad bych zase čekal další rok.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Teď to má být urychleno myslím na 3 a 3 týdny, ale moc bych na to nespoléhala. Nevěřím, že pokud jim to doteď trvalo i rok, že to za 6 týdnů stihnou. Oni sice mají termín daný, ale za jeho porušení jsem nikde pro ně sankce nanašla.

Žádost si nechej podat raději firmu co rekonstrukci udělá, ty se z toho zcvokneš, oni mají už praxi:-)
Doplňuji:
Mají i infolinku, tak si tam zavolej:-)