Slecna 007

Jak dlouho trvá převod peněz ze zahraničí?

Konkrétně ze Singapuru do Prahy. Banka odesílatele je JPMorgan Chase, příjemce Fio banka Praha.

Doplňuji:
Jsem v šoku. Právě jsem zjistila, že to šlo přesně dva pracovní dny!

Odpovědi
Emefej

Pro státy EU platí max. lhůta 5 dní, jak je tomu v tomto případě, nedovedu odhadnout.

dubraro

Samotný převod je hotový v sekundě. Zdržení vyrábějí banky úmyslně.

Slecna 007

dubraro:
to mně právě drtí … Já vím, že si to nechávají pro své potřeby, ale štve mně, že banka mi není ochotna potvrdit, že ta transakce jde. Mám scan faxu z banky v Singapuru, což může být originál, ale klidně nemusí, že? Je to nový klient a nevím, zda je důvěryhodný. Čekání je malér, protože mi běží lhůta, do kdy mám dokumenty poslat.