Cool.Barbie

Jak dlouho trvá pobyt v Motole na psychiatrickém oddělení?

Jak dlouho trvá pobyt v Motole na dětském psychiatrickém oddělení?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak na tohle Vám těžko někdo neodpoví,leda lékař. Pobyt bude trvat tak dlouho,jak dlouho bude potřeba.

Další odpovědi
Wareg

Tady odpověď opravdu nenajdete. Doba léčení je individuální a závislá případ od případu. Otázku musíte směřovat na lékaře. Jinak počítejte s tím, že ani on nemusí vědět přesnou odpověď, protože doba léčení se může měnit v závislosti na výsledcích a pokrocích pacientů.