fcoop

Jak dlouho trvá ověřování?

Z několika důvodů jsem spustil program na ověřování pravosti
programu.Kontroluje se Windows,konkrétně Security Essential.
Co mě trochu mate,je skutečnost,že TO má trvat „několik minut“,(to je v průběhu testu na monitoru+neopou­štějte stránku") ale těch pár minut jsou ve skutečnosti 2 hodiny.Je to v normě,nebo je lepší to utnout a opakovat?
Díky.

Nejlepší odpověď
beer

Pokud jsem to dělal, je to už hooodně dlouho, tak to bylo za chvilku hotový.. 2 hodiny je blbost, záleží samozřejmě na rychlosti připojení, ale i tak je to moc.
Zkusil bych vše povypínat a znovu