Janča1

Jak dlouho trvá než zjistíme, jestli přítele na naši žádost přeloží do bližší věznice?

Ahoj můj přítel byl minulý týden, přeložen z vazební věznice v HK do Jiřic jsme z Pardubic a chtěli bychom ho přeložit na pouchov za jak dlouho si může žádat? Jak dlouho trvá než nám dají odpověď? díky za info

Odpovědi
zzzzz

Žádat si může hned, vyhovět vám vůbec nemusí. Musí si podat žádost řediteli věznice a ten rozhodne. Měl by rozhodnout do 30 dnů.