Jak dlouho trvá, než vznikne vysoký tlak?

Může to být třeba za 5 měsíců? Nebo to může trvat déle? A je možné, aby vysoký tlak zpusoboval pouze chronický stres?

Odpovědi
Hans51

Musíte jíst tučná jídla, málo se hýbat, ideální je vysoce nadměrná konzumace soli, stres (ale ten už máte), hodně pijte alkohol a cigaretu zapalujte jednu od druhé. Poté stačí jen v úsilí nepolevovat a čekat, protože kdo si počká, ten se dočká.

Drap

Může to být i dříve. Ale i za několik let. U každého jedince je to jiné.

anonym

Hans51, není škoda slov ji odepisovat? To už je kolorit těchto stránek. 😁

Hans51

Já tu ještě nejsem tak dlouho 🙂

anonym

Vždyť ona také ne, jen si mění nicky.