Frogman

Jak dlouho trvá, než usnete?

Většinou v posteli přemýšlím o spoustě věcech, takže klidně i 20 minut trvá, než usnu.
Co vy? :DD

Nejlepší odpověď
redy

Někdy nezaberu do rána. Tak vstanu, a za hoďku to zkouším znovu.

Další odpovědi
briketka10

Usínám u filmu a pak přemýšlím,
tak mi to trvá nevím kdy usnu.

Lamalam

Jak kdy, obvykle do pěti minut.

anonym

Jednu nohu mám ještě u postele na zemi a už spím.

Quimby

Jak kdy. Záleží jak moc se mi chce spát. Někdy usnu fakt hned ale často tak za půl hoďky, také přemejšlím :)

suaeda

Většinou do 5 min. jsem tuhý.

anonym

Vlezu do pelechu, lehnu a začnu číst. Za chvíli mě něco praští do nosu, to je knížka, co mi vypadla z ruky přímo na nos, protože čtu na zádech, tak to mě probere, ale nevzdávám to, začnu druhé kolo, to samé…čtu, rána, probuzení…to se několikrát opakuje, pak zavřu knížku a oči a čekám, co bude. Po chvíli zjistím, že jsem absolutně probraná, tak zase rozsvítim a čtu. Všechno se opakuje někdy až do rána, jindy si to spestřím třeba svačinkou, nebo pouštím relaxační hudbu, ta mi leze za chvíli na nervy, jen mě to vytočí 🙂 Ráno jsem utahaná a spala bych jak miminko, ale bohužel, to už musím vstávat. Takže asi tak :-O

quentos

Jak to mám vědět? Když usnu, tak už vím prd, kolik je hodin… :{D>

Awe

Ano a proto usínám u filmu, kde člověk nepřemýšlí nad kdejakou kravinou. Bez filmu to trva desítky minut

zjentek

od momentu, v kterej mě společnost připravila o zdravej rozum, potřebuju k usínání nějakou projekci, min. monitor ..jinak se to nepodaří.

anonym

Počítám do tří a spím. No, někdy až do půl čtvrté.

Většinou tak deset minut.

Emefej

Obvykle 5–10 minut.

anonym

barbakan,
to bych chtěla zažít aspoň jednou za týden 🙂…jsi šťastný člověk, ty noci jsou někdy fakt hodně moc dlouhý