Avatar uživatele
Frogman

Jak dlouho trvá, než usnete?

Většinou v posteli přemýšlím o spoustě věcech, takže klidně i 20 minut trvá, než usnu.
Co vy? :DD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, redy, Agneta před 3068 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Někdy nezaberu do rána. Tak vstanu, a za hoďku to zkouším znovu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Usínám u filmu a pak přemýšlím,
tak mi to trvá nevím kdy usnu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Jak kdy, obvykle do pěti minut.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jednu nohu mám ještě u postele na zemi a už spím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Quimby

Jak kdy. Záleží jak moc se mi chce spát. Někdy usnu fakt hned ale často tak za půl hoďky, také přemejšlím :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Většinou do 5 min. jsem tuhý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vlezu do pelechu, lehnu a začnu číst. Za chvíli mě něco praští do nosu, to je knížka, co mi vypadla z ruky přímo na nos, protože čtu na zádech, tak to mě probere, ale nevzdávám to, začnu druhé kolo, to samé…čtu, rána, probuzení…to se několikrát opakuje, pak zavřu knížku a oči a čekám, co bude. Po chvíli zjistím, že jsem absolutně probraná, tak zase rozsvítim a čtu. Všechno se opakuje někdy až do rána, jindy si to spestřím třeba svačinkou, nebo pouštím relaxační hudbu, ta mi leze za chvíli na nervy, jen mě to vytočí 🙂 Ráno jsem utahaná a spala bych jak miminko, ale bohužel, to už musím vstávat. Takže asi tak :-O

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Jak to mám vědět? Když usnu, tak už vím prd, kolik je hodin… :{D>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Ano a proto usínám u filmu, kde člověk nepřemýšlí nad kdejakou kravinou. Bez filmu to trva desítky minut

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

od momentu, v kterej mě společnost připravila o zdravej rozum, potřebuju k usínání nějakou projekci, min. monitor ..jinak se to nepodaří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Počítám do tří a spím. No, někdy až do půl čtvrté.

Většinou tak deset minut.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Obvykle 5–10 minut.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

barbakan,
to bych chtěla zažít aspoň jednou za týden 🙂…jsi šťastný člověk, ty noci jsou někdy fakt hodně moc dlouhý

před 3067 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek