demenceee

Jak dlouho trvá než příjde pošta ze zahraničí ?

Ahojte. Má mit přijít něco z Brazílie. Jde jen o autogram. Nevíte jak dlouho bude trvá než to sem dojde ? :D Nemá někdo nějaké zkušenosti ? Díky za odpověď

Odpovědi
Lucijej

To je různý.
Když jsem posílala balík do Austrálie, tak to trvalo týden.
Když jsem posílala pohled z Mexika, trvalo to tři týdny než došel.

venkovan

Nevím, ale u nás pošťačky už nechodí, ale jezdí autem. A neumím si představit jak pošta půjde přes oceán. jedině, že doručovatel by neustále chodil po palubě lodi či letadla než by zas dorazil na pevninu.

Conchus

Záleží jak lítají letadla. Mně přijde z USA dopis během dvou – dvaceti dnů. Se la ví.