yeerum

Jak dlouho trvá kašel? Už 14 dni mám suchý kašel nic mi nepomáhá.porad me to nutí kaslat

Odpovědi
Mapel

Nejlépe ti odpoví lékař, ale nepálí tě ještě náhodou žáha?

Akzeret

Obyčejná viróza zmizí ± do týdne, 10 dnů. Teď ale řádí nějaké „mrchy virózy“, které trvají i měsíc. Sama už přes 5 neděl pochrchlávám, ale pomalu to mizí ;)
Doporučuji nejíst nic mléčného a s bílou moukou, vše to váže hleny a léčba je delší a složitější. Pokud by kašel přetrvával a nutil by až k zvracení, 100% zajít na krev na testy na černý kašel nebo plicní chlamidie. Taky mají momentálně tendence napadnout kdekoho ;) léčí se obyč antibiotiky.
Z léků za sebe žádnou chemii. Zkusit bylinky – hl. divizna.
Přeji brzké uzdravení! :)

marci1

Zkus si koupit v lékárně jitrocelový sirup ( neužívat večer ). Pokud by kašel dále přetrvával, navštiv lékaře.

petulka11

daj si med alebo nejaky sirup v lekarni ich je spusta tam ti aj poradia ale ja si kupujem na nete – kezdraví.cz a tam je dost liekov a ty si mozes vybrat ten spravny napr.drosetux je špecialne na draždivý suchy kašel je to homeopatický pripravok.........