libor cz°

Jak dlouho trvá instalace aplikace Windows Internet Exlorer 8?

už jsem si stáhnul internet explorer 8 ale instalování mi trvá dlouho.

Nejlepší odpověď
quentos

měla by to být otázka několika minut, nicméně musím říci – nejen za sebe – , že s IE8 jsem byl VELMI nespokojen a koukal jsem ho zase odinstalovat, jsa rád, že to jde. Mrchosoft ve snaze o neustálé vylepšování občas i něco zmrší.

Další odpovědi
Michal

Jaký máte systém? Legální? To určuje ,mimo jiné, délku stahování. Asi 8 minut.

anonym

podle mne je to otázka 8–10 minut,tak ono si to ověřuje i pravost systému,tak možná proto.