Kacenka0111

Jak dlouho trvá dodání zásilky z ebay.com ?

Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s dodáním zásilky přes EBAY? Asi před třemi týdny jsem si tam objednala školní batoh a stále nepřišel. Je možné, že doručení zásilky může trvat tak dlouho?

Děkuji za odpověď :)

Odpovědi
JájsemRaibek

Z e-bay nic nekupuješ. E-Bay je pouze společnost, něco jako aukro u nás. Zde prodávají firmy a lidé své výrobky, přebytky a věci na kšeft.
Jelikož e-bay není tuzemský, může trvat doručení zásilky i déle, jelikož přestože je prodejce z německa, posílá se zboží z číny apod.
Někteří obchodníci se ani netají tím, že zboží není na skladě, jen jej nabízí a po zaplacení následně objednávají (u tzv. velkoobchodu-prostě v číně) a pak zasílají. Takže to jsou dvě cesty jedna z číny k prodejci a druhá od prodejce k vám.

anonym

Tady snad odpověď najdeš:
https://www.go­ogle.cz/search?q=fe­lace&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=FBzWVeabKuS­qywPP2peQCw#q=e­bay.com+dod%C3%­A1n%C3%AD+z%C3%A1sil­ky