Jak dlouho trávíte čas na počítači(hraní, FB, atd. . . )PS: chci vědět jak na tom jsem!!

Mám rodiče kteří mi dovolí max 2 hodiny na počítači denně,neříkám že je to špatně ale chci aby věděli že na počítači nejsem závislý a proto se ptám jestli někdo neví jak s nimi promluvit aby to pochopili???

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

každou volnou chvíli

Doplňuji:
V průměru asi 10 hodin denně. Používám internet v mobilním telefonu a kromě spánku a ostatních životně i neživotně důležitých věcech jsem na něm skoro pořád. Přesto nejsem na internetu závislá.

Zlatý

4 a více hodin

Hry, videa, atd. jen minimálně.
Chodím ale na odborné servery, upravuji fotografie, nahrávám je, vyjednávám jejich použítí, sem tam nějaký příspěvek kdesi..práce - ale i zábava.
Pokud bys používal PC ke smyslupnějším aktivitám, než jen FB a podobné "kecací" stránky, stránky na zahnání nudy atd., možná by ustoupili.

Pokročilý

2-3 Hodiny

4 a více hodin

Doplňuji:
Ale rozhodně nehraju hry, spíš se bavím brouzdáním, když už má jít o prokrastinaci. Jinak většinou převážně na PC něco dělám kreativnějšího a samozřejmě taky to, co mi vydělává peníze. :) Hrej si - ale v rozumné míře, znám pár lidí z mého okolí, kteří z toho opravdu zblbli.

Pokročilý

4 a více hodin

Zlatý

4 a více hodin

Doplňuji:
Nikoli hry, ty hraji minimálně. Notebook a internet používám k práci, studiu, komunikaci a pro oddechnutí ke sledování seriálů.

Pokročilý

4 a více hodin

Stříbrný

2 Hodiny

Doplňuji:
Sice jsem odhlasoval 2 hodiny, ale vše závisí na počasí.Při slunečních dnech je jsou to necelé 2 hodiny, při pršení či v zimním období to jsou 4 hodiny.
Jenže hry nehraju, spíše brouzdám po netu a když slyším v radiu či televizi pěknou písničku, tak se ji snažím na netu stáhnout.A také se zapojuji do různých diskuzí, takže jsem zvědav kdo mě co odpověděl a zase odpovídám dál.

Pokročilý

4 a více hodin

Bronzový

4 a více hodin

každou volnou chvíli

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.