Avatar uživatele
MocacekCZ

Jak dlouho trávíte čas na počítači(hraní,FB,at­d…)PS:chci vědět jak na tom jsem!!

Mám rodiče kteří mi dovolí max 2 hodiny na počítači denně,neříkám že je to špatně ale chci aby věděli že na počítači nejsem závislý a proto se ptám jestli někdo neví jak s nimi promluvit aby to pochopili???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ixpektix, Medulienka před 3911 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Medulienka

každou volnou chvíli

Doplňuji:
V průměru asi 10 hodin denně. Používám internet v mobilním telefonu a kromě spánku a ostatních životně i neživotně důležitých věcech jsem na něm skoro pořád. Přesto nejsem na internetu závislá.

Upravil/a: Medulienka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

4 a více hodin

Hry, videa, atd. jen minimálně.
Chodím ale na odborné servery, upravuji fotografie, nahrávám je, vyjednávám jejich použítí, sem tam nějaký příspěvek kdesi..práce – ale i zábava.
Pokud bys používal PC ke smyslupnějším aktivitám, než jen FB a podobné „kecací“ stránky, stránky na zahnání nudy atd., možná by ustoupili.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Avatar uživatele
taranee1

2-3 Hodiny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
theformal

4 a více hodin

Doplňuji:
Ale rozhodně nehraju hry, spíš se bavím brouzdáním, když už má jít o prokrastinaci. Jinak většinou převážně na PC něco dělám kreativnějšího a samozřejmě taky to, co mi vydělává peníze. :) Hrej si – ale v rozumné míře, znám pár lidí z mého okolí, kteří z toho opravdu zblbli.

Upravil/a: theformal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ixpektix

4 a více hodin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

4 a více hodin

Doplňuji:
Nikoli hry, ty hraji minimálně. Notebook a internet používám k práci, studiu, komunikaci a pro oddechnutí ke sledování seriálů.

Upravil/a: chudst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cliwe

4 a více hodin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

2 Hodiny

Doplňuji:
Sice jsem odhlasoval 2 hodiny, ale vše závisí na počasí.Při slunečních dnech je jsou to necelé 2 hodiny, při pršení či v zimním období to jsou 4 hodiny.
Jenže hry nehraju, spíše brouzdám po netu a když slyším v radiu či televizi pěknou písničku, tak se ji snažím na netu stáhnout.A také se zapojuji do různých diskuzí, takže jsem zvědav kdo mě co odpověděl a zase odpovídám dál.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Human

4 a více hodin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

4 a více hodin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jashin

každou volnou chvíli

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby