MocacekCZ

Jak dlouho trávíte čas na počítači(hraní,FB,at­d…)PS:chci vědět jak na tom jsem!!

Mám rodiče kteří mi dovolí max 2 hodiny na počítači denně,neříkám že je to špatně ale chci aby věděli že na počítači nejsem závislý a proto se ptám jestli někdo neví jak s nimi promluvit aby to pochopili???

Odpovědi
Medulienka

každou volnou chvíli

Doplňuji:
V průměru asi 10 hodin denně. Používám internet v mobilním telefonu a kromě spánku a ostatních životně i neživotně důležitých věcech jsem na něm skoro pořád. Přesto nejsem na internetu závislá.

beer

4 a více hodin

Hry, videa, atd. jen minimálně.
Chodím ale na odborné servery, upravuji fotografie, nahrávám je, vyjednávám jejich použítí, sem tam nějaký příspěvek kdesi..práce – ale i zábava.
Pokud bys používal PC ke smyslupnějším aktivitám, než jen FB a podobné „kecací“ stránky, stránky na zahnání nudy atd., možná by ustoupili.

taranee1

2-3 Hodiny

theformal

4 a více hodin

Doplňuji:
Ale rozhodně nehraju hry, spíš se bavím brouzdáním, když už má jít o prokrastinaci. Jinak většinou převážně na PC něco dělám kreativnějšího a samozřejmě taky to, co mi vydělává peníze. :) Hrej si – ale v rozumné míře, znám pár lidí z mého okolí, kteří z toho opravdu zblbli.

ixpektix

4 a více hodin

chudst

4 a více hodin

Doplňuji:
Nikoli hry, ty hraji minimálně. Notebook a internet používám k práci, studiu, komunikaci a pro oddechnutí ke sledování seriálů.

cliwe

4 a více hodin

anonym

2 Hodiny

Doplňuji:
Sice jsem odhlasoval 2 hodiny, ale vše závisí na počasí.Při slunečních dnech je jsou to necelé 2 hodiny, při pršení či v zimním období to jsou 4 hodiny.
Jenže hry nehraju, spíše brouzdám po netu a když slyším v radiu či televizi pěknou písničku, tak se ji snažím na netu stáhnout.A také se zapojuji do různých diskuzí, takže jsem zvědav kdo mě co odpověděl a zase odpovídám dál.

Human

4 a více hodin

Poklička

4 a více hodin

Jashin

každou volnou chvíli