sejtanka

Jak dlouho si „skladujete“ ústřižky od složenek?

Nejlepší odpověď
panenka

já mám schované všechny i ty které mám zaplacené před 16 lety.Říkám si raději si schovávat vše než kdyby mě něco po letech pak došlo(jakože tady je to normalní a je tu možné vše)a já pak musela chodit po bankách a žádat si kopii o zaplacení.

Další odpovědi
janek66

Ukládám si je do krabice už hodně let.A nedávno se mi to vyplatílo, když mi téměř po dvou letech přišla upomínka že jsem nezaplatil pokutu.Po dlouhém hledání jsem našel dotyčný ústřižek, okopíroval, poslal a bylo po problému.Jinak bych asi musel platit znovu.

dědapetr

Záleží jak které mám je i 15 let.