Jak dlouho se zpracovává video na youtube?

Videa už mám dávno nahraná, ale už asi 3 hodiny se zpracovávají. Jak dlouho by se měli zpracovávat? Díky za odpovědi. :)

Odpovědi
vivatisCZ

Záleží v jaké jsou kvalitě a jak jsou dlouhá.

isteron

A akú maš momentálnu rýchlosť pripojenia.

NeřeknuCZ

Ahoj, může to záviset na mnoha věcech. Jak je video dlouhé, jakou má kvalitu, jakou velikost má po zpracování (vyrenderování), další možnost je, že máš momentálně nějaký „pokles“ internetu atd.
Doplňuji:
A někdy to může být i chyba YouTube

Rychlost připojení je dobrá, vynikající. Kvalita není špatná ani dobrá. Jsou tam 3 videa a všechny jsou dlouhá přibližně 2 minuty.