Advance

Jak dlouho se vyřizuje e-karta???

Doplňuji:
Jak dlouho to asi trvalo v DPO??

Nejlepší odpověď
anonym

úplně dole pozn. 6 ► obvyklá lhůta pro vydání e-karty činí 21 dní https://ekarta­.dpo.cz/EShop_DP­O/userdata/Dow­nloadFiles/Za­dost_o_vydani_e­karty3.PDF Vydání e-karty:
Obvyklá lhůta pro předání e-karty žadateli činí 21 dnů ode dne podání Žádosti o vydání e-karty. Uvedená lhůta je pouze orientační. Provozovatel je kdykoli po podání žádosti oprávněn stanovit jako datum pro převzetí e-karty i pozdější den, než je den uvedený v žádosti. E-karta může být žadateli předána i před stanoveným datem převzetí e-karty. http://www.dpo.cz/e-karta/index.htm#pred­staveni

Další odpovědi
Wang

A jaká konkrétně? E-karet (elektronických karet) je celá řada, jen nevím, kterou myslíš ty.

Advance

Snad bude stačit: „E-karta“ je Osobní e-karta nebo Anonymní e-karta. Jde o multifunkční bezkontaktní čipovou kartu vydávanou Provozovatelem. Vlastníkem e-karty je Dopravní podnik Ostrava a.s.

Pájo

No, vidíš. To stačilo připojit už k otázce. Možná tě překvapí, že nejsme všichni z Ostravy.