Jak dlouho se vydrží nečůrat?

Zajímá mě to v souvislosti se státními maturitami.

Když je člověk ve stresu, má vyschlo v krku, víc pije a pak čůrá.

Nejlepší odpověď
annas

Narážíte zřejmě na to, že u státních maturit studenti nesměli opustit učebnu a odejít na WC. Domnívám se, že toto opatření je nedomyšlené.
Když se píše „normální“ maturitní písemka, zaznamenává se, na jak dlouho student opustí místnost (tak maximálně na 10 minut). Mělo by to být i u této státní maturity. Doufejme, že do jara se tento problém nějak vyřeší. Jinak si obstarat potvrzení od urologa.

Další odpovědi
hanulka11

Tak na to se nedá jednoznačně odpovědět, protože každé tělo je jiné . Nic se nebojte ,vše zvládnete.

mosoj

To není nedomyšlenost. To je blbost.
Jenom člověka bolí to, že to snad vymysleli hlavy študované ( možná v Plzni).

Tak halt jim tam uděláš loužičku.

Měl bych návrh pro ministerstvo školství.
Co takhle čurací hlídky ? Třeba na vedlejšák.

anonym

Dokud nepraskne močový měchýř.

iwetax

Já bych se s plným močovím měchýřem nemohla soustředit.

Syd

jsem si téměř jistá že se odcházet může, akorát se to zaznamenává a přicházíš o čas. Ovšem je možný, že jak u čeho – neumim si dost dobře představit jak píšeš nějakej test z čj… no, ne stále mam za to , že se odcházet může

elektrikář

Nejlepší se jít vyprázdnit před skouškou pokud pan profesor nebude chtít mít v učebně loužičku jistě vás pustí. Ono se to za mých mladých let zneužívalo. Na záchodě jsme mněli tahák.