franku

Jak dlouho se pečou vepřové žebírka v pečícím sáčku a při jaké teplotě?

Doplňuji:
Nemám návod a pekl jsem to 80 minut při 200°C a upečené nebyly

Nejlepší odpověď
Mili @

pokud se pečou v PRŮHLEDNÉM sáčku, tak by se mělo poznat, jesli jsou upečená…
já peču maso při asi 150 st.
Doplňuji:
a byla ta žebírka opravdu z prasátka????
to není možný, aby za dvě hoďky nebyly, i když 80st. je SAKRA MÁLO, přidej teplotu!!!!!

Další odpovědi
dědapetr

Pokud jsou to žebýrka v pečícím sáčku s přiloženým kořením je na sáčku návod.

iceT

Plynová či elektrická trouba?V tom je podstatný rozdíl.Nejste-li si jistý,sáček otevřete a není-li hotovo,můžete dopéct už bez sáčku,zvlášt chcete-li kůrčičku.

hanulka11

většinou 1 hodinu

Mili @

napsala jsem blbost, tys to pekl při 200 st.c. 80 minut???
tak to prase muselo být stoleté…!!!