Jája10

Jak dlouho se musí osoba zdržovat nepřetržitě na adrese, aby bylo možno tuto návštěvu považovat již za bydlení? Děkuji

Jde o vyúčtování společné elektřiny, která se platí paušálem, na osoby žijící v bytě.

Nejlepší odpověď
Rocker

K nám chodí naávštěvy jen na kafe:-)

Další odpovědi
Michal Kole

Tuším, že 2 nebo 3 měsíce je návštěva

anonym

To neni urcene casove … meli jste si sepsat smlouvu okamzite pri nastehovani , napsat stav vodomeru a elektromeru … na vse uz je pozde a obavam se , ze nic nedostanete .. ale – sorry – vase chyba. -iv- Musite preci vedet , jestli slo o navstevu , nebo pomoc prechodne pri bydleni…