marťa382

Jak dlouho se lepí rovnátka?

Mám dotaz. Nevíte někdo, jak dlouho trvá nalepení rovnátek?

Nejlepší odpověď
Toga

Počítám, že myslíš ty fixní :D
No samotné nalepení netrvá moc dlouho… Během několika minut ti to nalepí… Ale pak tě pošlou na hodinu pryč (aby ti to pořádně drželo) – pak ti tam dají kovový oblouk a na zámečky ti daj drátky… Dohromady to může trvat míň jak 2 hodiny. Takhle to bylo alespoň u mě… Tak snad jsem ti trošku pomohla ;)

Beruškazamla

Já měli být u ortodontisty v 7:00 a odcházela jsem asi v 9:30.To nasazování bylo krátké ale chvíli trvalo když mi leštili zuby apod.