Agneta

Jak dlouho se dá skladovat duše na kolo v původním balení ?

Dá se deset let skladovaná duše ještě použít ?

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze odpovědět. Záleží na uskladnění a na kvalitě gumy z které byla vyrobena. Některá bez problémů, některá může být po dvou létech steřelá

Další odpovědi
Pájo

Dal bych ji. Pokud byla v orig. balení, tj. chráněna před světlem (sluncem), nebyla vystavována velkým výkyvům teplot (mráz a vedra)… nebo mechanicky deformována (pod nějakým těžkým předmětem).

suaeda

Kvalita materiálu a uskladnění to zde již bylo řečeno. Vliv můžou mít také přehyby, když je duše složená. V přehybech může snadněji popraskat. Vždy jsem raději duši lehce nafoukl a nechal uskladněnou ve tmě a vhodné teplotě.

gagaga

Agnetko, to chcete jezdit na kole ,na kterym jste jezdila do matersky skolky ?
:o

  • iv-