vaneska

jak dlouho se chodi se dzbanem ?

tak dlouho az se se ucho utrhne.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Alesh

ne

Dnes už se se džbánem nechodí, neboť vše je již baleno v PET lahvích… Hrozné doby jsme se dožili. ☹

tom004

nevim

protože mi uniká smysl této „otázkoodpovědi“.

anonym

ne

… až dojde pivo !!!

with.love

ano

MonkeyKing

ne

Doplňuji:
Vemte si tu logiku: Jak se mi může trhnout ucho, když jen chodím se džbánem pro vodu??? :D

pusinka50

ano

Platí to, jak jsem zjistila, akorát ta doba je různě dlouhá…možná jak velká provinění jsou od hříšníka? Taky znám „Na každou svini se vaří v pekle voda“ a i to, jak jsem jsem ze života zjistila, platí, jen to trvá různě dlouhou dobu, že by Bůh poskytoval hříšníkům různě dlouhou dobu pro nápravu a když se jí nedočká, tak pryč s tebou......