marťa382

Jak dlouho se bude ještě zdražovat?

Napadlo mě, jak dlouho se ještě bude zdražovat. Myslíte, že to dojde tak daleko, že rohlík bude stát třeba 20 Kč? Nebo co bude tou hranicí, přes kterou to už nepůjde?

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě ani já ani ty se topho, že by se to zastavilo, nedožijeme

Další odpovědi
verunka483

Také jsem nad tím přemýšlela… A rovněž bych chtěla znát odpověď protože jsem nikam daleko nedošla. Vážně to nechápu… Ty (s prominutím) prasata v parlamentu nemusí nic dělat a mají milionové platy, a prostě budou zdražovat ostatním dál. Vajíčka za 7 korun – je to snad normální???
Doplňuji:
Dojde jim to snad, až lidé přestanou kupovat…

dudu

Před novoročním zvýšením DPH obchodníci slibovali, že dané procentuelní zdražení nepřekročí. Avšak díky různým náhodným událostem se jejich nenažranost vymkla kontrole a nyní testují, kam až mohou se svojí hamižností zajít. Zastavit je může pouze výrazný pokles spotřebitelské poptávky jakož i fungující státní legislativa. Projeví-li se účinek alespoň jednoho z těchto činitelů, jejich nenasytnost se snad na chvíli zastaví. Pokud naše společnost bude dále upřednostňovat růst spotřeby a honbu za zisky, celý tento proces časem nabude podobu rozevírající se spirály a její směřování se vymkne všem dosud známým kontrolním mechanismům a začne směřovat k marasmus až entropii.

Amie

To snad ne, ale bude se zdražovat dokaď budou existovat peníze a kurzy a ve se bude orienovat tímto směrem.
Doplňuji:
Michal kole: 100 000? To by se musela zbouřit celá spodní vrsta a to je určitě tak 8 milionů. A to jsme ještě v rámci ČR.

Jinak doporučuji si počkat na dalčí Celosvětovou hospodářskou krizi. To se snad bude zlevňovat.

briketka10

taky nad tím přemýšlím, aby se dala upéct bábovka, sekaná či obalit řízky, sýr je to hrozný, když si nemůžete pořídit kurník, vejce jsou pro někoho přepych, jsem ráda, že nejím pečivo, jen maso a dělám si saláty, k tomu někdy těstoviny, snídani mi nahradí drcené vločky se sojovým mlíkem a medem, ale sestra je bez vajec zoufalá byla zvyklá péct každý víkend a smažit, tuhle se mě ptala jestli nemám jedno já na ni, že nemám, ták byla zklamaná měla v tašce mleté maso..
kam to dál povede to nevíme nikdo ☹

veruska

Jak se říká:sytý hladovému nevěří.Já nevěřím,že jim na nás záleží,o nás půjde zase až u voleb.

Michal Kole

Asi do nějaké velké demonstrace s účastí minimálně 100 000 občanů

anonym

To by mě taky zajímalo, jeden kus vajíčka stojí šest korun, a pět let to bude stál 15 korun?! To at' se dou vycpat!!!!!

Zdroj: můj mozek