láďa1

Jak dlouho roste růže kterou si koupíme domů do vázy?

Nejlepší odpověď
Deli

Pravděpodobně roste několik měsíců, než je k řezu. Keře růží se ale pěstují a opečovávají roky. Jinak taková růže, kterou můžete dát své milé, nacestuje prý průměrně 7500 km od uříznutí k Vám domů.

Další odpovědi
Ponytail

Myslíte jak dlouho ta růže kvete?
Já mám s růžemi špatnou zkušenost. I když ji pořádně šikmo seříznu, i když do vody dám výživu pro řezané květiny, růže mi vydrží tak 2 dny a pak začne opadávat, případně ohne hlavičky dolů ☹
Když kupuji někomu květinu, růžím už se vyhýbám. Jediné, které vydrží dlouho pěkné, jsou takové ty drobnější, co prodávají u pokladem v různých supermarketech.
Uvítala bych tedy taky nějaké tipy. Když někomu kupuji květinu, klasickým růžím už se vyhýbám.