hohokoko

Jak dlouho pračka máchá?

Odpovědi
Drap

Každá jinak dlouho. Délka se může lišit i u jednotlivých programů. Co takhle si přečíst návod k té pračce, a nebo si to změřit na hodinkách.

Kepler

U mé pračky trvá samostatný máchací program 36 minut. Používám jej jako přídavek, protože podle jednoho d-testu drtivá většina praček (i těch drahých) nemáchá dostatečně. Výsledek je opravdu znát.

lota

Jak která.

terry

Kepler, záleží také na pracím prostředku. Některé jsou lépe, jiné hůře vymáchatelné.

Kepler

To může být pravda v případě, že se prací prášky nerozpustí beze zbytku. Ale vím, že i takové šmejdy existují. I když já používám Grand Maximo, který vyjde 2× levněji, tento problém s ním nemám.