Bronzový

Jak dlouho podle Vás může dítě školou povinné trávit denně na Facebooku?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zalezi na tom, jak jsou vase deti uvedomele.

Ja byl vzdy rad za nase, ze me nijak neomezovali v tom "byt na pocitaci". Hodina je strasne malo casu a je to IMO nesmysl, vzdy jsem litoval ty, kteri meli milostive povolenou pouze jednu hodinu.

Na druhou stranu - vseho s mirou, jak jsem jiz psal: pokud je dite uvedomele, a nemusi tam byt cely den v kuse, radeji si jde ven na vzduch (...), pak bych ho neomezoval. Vzdy zalezi na individualite ditete; nemam rad ty univerzalni rady "chvilku, nejlip vubec" - to muze platit a nemusi.

Další odpovědi:

Zlatý

V tomto případě asi bude nejlépe řídit se podle hesla "Čím méně , tím lépe ."

Bronzový

To záleží na tom, jak ho vedete a taky na tom, co tam dělá. Já třeba na FB jen kouknu co se stalo nového, napíšu, když je něco zajímavého u mne a přidám nejnovější fotky. Ale znám spoustu lidí, kteří tam hrají ty pitomé hry, které jen zabírají čas a nic vás nenaučí....
Obecně bych nenechávala děti chodit na počítač, dokud nejsou schopné uvědomit si, že se na něm dá dělat i něco jiného něž hrát hry se zvracejícími houmlesáky.
Na FB stačí dvakrát čtvrthodinka. Na počítač celkové bych nedávala víc jak hodinu denně.

Pokročilý

Moje děti tam jsou denně cca. hoďku :-) Děti školou povinné.

Bronzový

Plně souhlasím s Drapem a já bych k tomu dodala ještě toto. A úplně nejlepší by bylo, kdyby tam nebyly vůbec.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.